Fonseca'S House Ξενοδοχείο
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Δωρεάν πάρκινγκ | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως η Εκκλησία της Sant'Anna, απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Fonseca'S House Ξενοδοχείο Itanhaém.
Μόρο ντο Σαπουκαϊτάβα απέχει 2 χλμ. από το ξενοδοχείο, ενώ Uai είναι 2,1 χλμ. από εκεί. Το σπήλαιο Gruta Nossa Senhora De Lourdes απέχει επίσης σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Χαλαρώστε, τόσο σωματικά όσο και πνευματικά, στην Παραλία Itanhaem, που βρίσκεται 2,2 χλμ. από το Fonseca'S House Ξενοδοχείο.
Αυτό το κατάλυμα προσφέρει πρωϊνό σε μπουφέ που περιλαμβάνει φρέσκα αρτοσκευάσματα και φρέσκα φρούτα. Το Churrascaria Solimar Itanhaem, που βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών με τα πόδια, είναι το ιδανικό μέρος για να απολαύσετε βραζιλιάνικη κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Pateo Toto Mendes500 μ.
- Λόφος Morro do Paranambuco450 μ.
- Παραλία Pescadores1,5 χλμ.
- ΜοΝή Nossa Senhora da Conceicao500 μ.
- Praca Narciso Andrade550 μ.
- Fluviais Islands450 μ.
- Ecosurf1,5 χλμ.
- Itanhaem River450 μ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο105 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Δωρεάν πάρκινγκ
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από το άνετο Fonseca'S House Ξενοδοχείο;
Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Fonseca'S House Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo Fonseca'S House Ξενοδοχείο;
Τo Fonseca'S House Ξενοδοχείο παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από το άνετο Fonseca'S House Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του το άνετο Fonseca'S House Ξενοδοχείο στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Fonseca'S House Ξενοδοχείο;
Οι τιμές στο τo Fonseca'S House Ξενοδοχείο ξεκινούν από 67$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Πώς μπορώ να πληρώσω σε ξενοδοχείο;
Οι πελάτες του ξενοδοχείο μπορούν να πληρώσουν με American Express, MasterCard και Visa καθώς και με άλλους τρόπους πληρωμής. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει το άνετο ξενοδοχείο;
Στο άνετο ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Οικογενειακό δωμάτιο με κρεβάτι king-size και Τετράκλινο δωμάτιο.